GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkset 11654450

nr 1165 4450

Kryddburkset

Tjeckoslovakien, 13 del

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 26 februari 2018
kl 20:36:04